A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4

Moringa Oleifera

přírodní látka

Další názvy: Moringa Olejodárná, Moringa Oleifera Lea extract, Horseradish tree, Drumstick tree, Moringa Pterygosperma Seed Extract

O blahodárných účincích Moringy znali již ve starém Egyptě, hlavně pro jeho ochranné účinky na pokožku. Chránil ji proti ničivému prachu, písku a slunci při dlouhých cestách v poušti. Díky svým prospěšným účinkům byl dokonce natolik uctívaný, že se přidával do rakve k mrtvému.  Moringa je označována jako „zázračný strom“. Je nabitá prospěšnými živinami, antioxidanty a protizánětlivými látkami, které jsou vhodné pro vyhlazení, zklidnění a čistění pokožky. Má výrazné protizánětlivými a antiseptickými účinky. Je vhodná i pro extrémně vysušenou, znečistěnou a problematickou pokožku se sklony k akné či lupům.  Pomáhá zmenšit rozšířené póry a zlepšuje vzhled kůže tím, že ji zanechá nádherně rozzářenou.

Moringa má také hojivé účinky a funguje jako přírodní antioxidant. Například olej z moringy obsahuje vysoké množství kyseliny olejové (více než 65 %), která napomáhá přirozenému a hloubkovému vstřebání všech důležitých živin hluboko do pokožky, posiluje celkové zdraví kožních buněk. Výsledkem toho je pozoruhodně vypadající kůže s živým a zdravým vzhledem. Pomáhá pleť chránit proti působení volných radikálů a snížit viditelné známky stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Pokožka obličeje bude při pravidelném používání viditelně pružnější, zářivější a krásně vyživená.